Hakkımızda

Nesnelerin interneti (IoT) alanında çözümler üretmek üzere 2007 yılında kurulan ANKAREF, kısa sürede hayata geçirdiği başarılı projelerle ‘IoT Servis Sağlayıcısı’ olma yolunda önemli adımlar attı ve sektörün en önemli temsilcilerinden biri oldu.

Ankara’da ODTÜ Teknokent’ de bulunan şirket merkezinin yanı sıra İstanbul Teknopark ofisiyle de hizmet veren ANKAREF, güçlü ekibiyle inovasyona dayalı teknolojik gelişmelere öncülük ediyor.

Birçok farklı sektörde insan hatalarını en aza indirecek, süreçlerin doğru yönetilmesini sağlayacak, işletme maliyetlerini düşürecek çözümler üreten ANKAREF, AR-GE temelli teknolojik ürünler geliştirerek sorunları geniş yelpazede çözebilen yaklaşımlarla rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmayı başarıyor. ANKAREF kamu, perakende, tekstil, sağlık, üretim, savunma ve lojistik gibi endüstri dikeylerinde IoT konsepti çerçevesinde başarılı projelere imza atıyor.

Uluslararası arenada hayata geçirdiği projeler ve sunduğu çözüm ortaklıklarıyla da dünya markası olma yolunda ilerleyen ANKAREF, sürdürülebilir üretkenliği sayesinde kısa sürede global rekabet gücüne sahip yerli şirketlerden biri olmanın onurunu yaşıyor.

ANKAREF, “Milli Üretim Uluslararası Pazar” sloganı ile “geleceği bugünden inşa etme” amacıyla çıktığı yolda katma değeri yüksek çözümlerle ihracatın sürükleyici kuruluşu olmayı hedefliyor.