İştiraklerimiz

KAMREF ile RFID teknolojisinin kütüphane, arşiv ve müze iş süreçleriyle entegrasyonunun sağlanmasıyla birlikte uzun zaman alan ve çok sayıda personelin bir arada çalışmasını gerektiren işlemler çok kısa sürede tamamlanabilmektedir.

www.kamref.com

Fonri Kablosuz Akıllı Güvenlik Sistemi ile evinizi güvenli hale getirmenizi ve günlük hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun iç ve dış mekan kameralarıyla neler olup bittiğini takip eder, sensörlerden gelen verilerden anlık haberdar olursunuz.

www.fonri.com

ACTIMOO, hiçbir altyapıya gerek duymadan, pedometreyi hayvana bağlayarak ve okuyucuyu prize takarak hayvanın kızgınlık takibini yapar. Zamanlama tohumlama için doğru çözümdür. iOS veya Android işletim sistemine sahip cep telefonu, tabletler ve bilgisayardan, pedometre takılı hayvanlarınızın hareketlerini grafiklerle görebilirsiniz.

www.actimoo.com.tr

ANADOLU Yetenek Akademisi (AYA), üniversitelerden mezun olacak öğrencileri istihdama hazır hale getirirken, sektördeki yetişmiş personel ihtiyacını da karşılamak üzere, yeni mezunların doğru işe yerleşmiş iş gücü olarak kariyerlerine yön vermesini sağlıyor.

www.ayaturkiye.com

BanaSoor, alanında uzman kişilerin danışanlarıyla buluştuğu bir platformdur. Teknolojiden iş dünyasına, pazarlamadan sağlık alanına kadar bir çok alanda uzman kişiyle istediğiniz yerde online görüntülü veya sesli görüşme imkanı sağlar. Uzman veya Danışan olarak herkes üye olabilir.

www.banasoor.com