Cüneyt ÇOLAK
Genel Müdür Yardımcısı, Finans ve Mali İşler

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olan Çolak, kariyerine 1999 yılında OPAN A.Ş.’ de başlamıştır. 6 yıl süresince Opan A.Ş.’nde Muhasebe ve Finans departmanında görev almış, 2005 yılından itibaren Yeni Gimat İşyerleri İşletmesi A.Ş.’nde Muhasebe ve Finans departmanında kariyerine devam etmiştir. Ankaref ailesine 2015 yılında katılan Çolak, İdari ve Mali İşlerden sorumlu İş Direktörü görevinin ardından, 2022 yılında Finans ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 2017 yılında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik ünvanını alan Çolak evli ve 1 çocuk babasıdır.
Murat YAVUZ
Genel Müdür Yardımcısı, Yazılım Tasarım ve Geliştirme

Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini 2004 yılında tamamlayan Yavuz kariyerine akademisyen olarak Atatürk Üniversitesinde başlamıştır. Akademik çalışmalarını yazılım geliştirme alanında gerçekleştiren Yavuz 2002 yılında Dünya Bankası ARIP projesinde danışman olarak görev almıştır. Ankaref ailesine 2015 yılında katılan Yavuz, Yazılım Tasarım ve Geliştirmeden sorumlu İş Direktörü görevinin ardından 2022 yılında Yazılım Tasarım ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Murat Yavuz, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Cihan YAŞAR
Genel Müdür Yardımcısı, Ar-Ge Üretim

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği'nden mezun olan Yaşar, kariyerine 2006 yılında Yonca Teknoloji'de kurucu ortak olarak başlamış; bu süreçte e-ticaret ve uzaktan eğitim alanında inovatif projelerde çalışmış; otostart.com ve Udemy gibi girişimlerinde bulunmuştur. Ankaref ailesine 2011 yılında katılan Yaşar, Kıdemli Yazılım Uzmanı, Yazılım Takım Liderliği, Satış Öncesi ve İş Geliştirme Yöneticiliği ve Teknik Çözüm Yöneticiliği ve Ar-Ge Direktörü görevlerini yürütmüştür. Çalışma hayatı boyunca, ulusal ve uluslararası çapta projelerde görev alarak belli ürün ve süreçlerin yerlileşme ve millileşme çalışmalarına katkı sağlayan Yaşar, 2022 yılında Ar-Ge Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Yaşar, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Neslihan BURKUT KAPLAN
Genel Müdür Yardımcısı, Kurumsal Koordinasyon ve İnsan Kaynakları

Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü’nden mezun olan Burkut Kaplan, kariyerine 2001 yılında Netsoft Bilgisayar’da Satış Uzmanı olarak başlamıştır. 2002-2005 yılları arasında Meteksan Sistem ve Bilgisayar Teknolojileri A.Ş.’de İhale Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra, KoçSistem Bilgi ve İletişim Teknolojilerinde Teklif Yönetimi departmanının kurulmasına öncülük ederek 2012 yılının sonuna kadar bu departmanın yöneticiliğini yapmıştır. Bilişim sektöründe İş Geliştirme Müdürü olarak kariyerine devam ettikten sonra, 2018 yılında Ankaref ekibine katılmıştır. Ankaref’te Kurumsal Koordinasyon Departmanı İş Direktörü olarak görevine devam eden Burkut Kaplan, 2022 yılında Kurumsal Koordinasyon ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Burkut Kaplan, evli ve 1 çocuk annesidir.
Kutay MERT
Genel Müdür Yardımcısı, Satış Sonrası Hizmetler

Osmangazi Üniversite Endüstri Mühendisliği bölümünden 2000 yılında mezun olan Mert, kariyerine Meteksan Sistem’de Proje Yöneticisi olarak başladı. Bilişim sektöründeki çeşitli firmalarda kamu, sağlık, savunma sektörlerinde arşiv-servis büro, yazılım ve entegrasyon gibi projelerde yönetici olarak görev aldı. 2016 yılında Ankaref ailesine katılan Mert, 2018 yılından itibaren Satış Sonrası Hizmetler'den sorumlu İş Direktörü görevinin ardından, 2022 yılında Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Umut Devrim Gövem
Genel Müdür Yardımcısı, Fonri Operasyon

ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Gövem, kariyerine henüz öğrenciyken Sistem-Yazılım Mühendisi olarak başlamıştır. Mühendislik, Satış ve Pazarlama pozisyonlarında çeşitli firmalarda kariyer yolculuğuna devam eden Gövem, daha sonra sırasıyla BenQ Mobile Telekomünikasyon ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti.’nde Teknik Hizmetler ve Mobil Ürünler Müdürü; Lenova’da, Türkiye, Yunanistan, Kıbrıs, Malta grubu Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü; Jabil ve devamı iQor’da da Türkiye Operasyon Müdürü ve Ülke Genel Müdürü olarak çalışmıştır. 2021’de ANKAREF ailesine katılan Umut Devrim Gövem, İstanbul ofisinde FONRİ Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiştir. U.Devrim Gövem, evli ve 2 çocuk babasıdır.